نرده استیل چیست و انواع نرده استیل کدامند

به جرات میتوان گفت که نرده استیل پرفروش ترین نوع از انواع نرده میباشد که در مقاله نرده چیست در مورد انواع نرده صحبت کرده ایم . نرده استیل جدید ترین نوع از انواع نرده میباشد که تبدیل به یکی از اجزای ثابت صنعت دکوراتیو گردیده که با توجه به زیبایی نرده استیل و قیمت مناسبی که دارد توجه کارفرمایان را به خود جلب نموده است ، به همین دلیل در چند سال گذشته سیر صعودی مناسبی از لحاظ استقبال عمومی نسبت به سایر نرده ها مانند نرده آهنی ، نرده سنگی و آلومینیومی پیدا کرده که در بیش از 90 درصد از ساختمان های تازه احداث گردیده از نرده استیل استفاده میشود .


انواع نرده استیل :

معیار های متفاوت و متغیری برای تعیین نوع نرده استیل وجود دارد که همگی بستگی به مکان نصب ، مقدار هزینه ، شرایط آب و هوایی شهر یا استان وجود دارد که با توجه به همین موضوع میتوان نرده استیل را بصورت زیر دسته بندی نمود .

                                                                                                                                                    

نرده استیل
نرده استیل
نرده استیل
نرده استیل

 انواع مدل نرده استیل :

 • نرده استیل با لوله های افقی که شامل : نرده استیل 3 خط ، نرده استیل 4 خط ، نرده استیل 5 خط و نرده استیل 6 خط میگردد .
 • نرده استیل با لوله های عمودی که شامل : نرده استیل عمودی ( حصاری ) با لوله 16 ، نرده استیل عمودی ( حصاری ) با لوله 25 و نرده استیل عمودی ( حصاری ) با لوله 38 یا پایه به پایه میگردد ، این نوع از نرده استیل معمولا با ارتفاع 110 سانتی متر ساخته میشود و مناسب انتهای راه پله ، تراس ( بالکن ) و هر جاییکه احتمال بالا رفتن کودکان از نرده استیل و متعاقبا ایجاد خطر سقوط از ارتفاع وجود داشته باشد ، مناسب است .
 • نرد ه استیل با پروفیل ( قوطی ) های افقی که شامل : نرده استیل با پروفیل 3 خط ، نرده استیل با پروفیل 4 خط ، نرده استیل با پروفیل 5 خط و نرده استیل با پروفیل 6 خط میگردد .
 • نرده استیل با پروفیل ( قوطی ) های عمودی که شامل : نرده استیل عمودی ( حصاری ) با پروفیل 20*20 ، نرده استیل عمودی ( حصاری ) با پروفیل  40*40 یا پایه به پایه میگردد ، این نوع از نرده استیل نیز معمولا با ارتفاع 110 سانتی متر ساخته میشود و مناسب انتهای راه پله  ، تراس  ( بالکن  ) و هر جاییکه احتمال بالا رفتن کودکان از نرده استیل و متعاقبا ایجاد خطر سقوط از ارتفاع وجود داشته باشد ، مناسب است .

 • نرده استیل فانتزی که دارای انواع مختلفی همچون پایه قلیونی ، دستک چوبی ، ترکیبی استیل با چوب و ترکیبی استیل با کائوچو میباشند که نرده های شیک و جذابی هستند .

انواع متریال ( آلیاژ ) نرده استیل :

 1. نرده استیل 304stainless-steel 304 ) : این نوع از نرده استیل مناسب تمامی مکانها بوده و در هر صورت کیفیت و جذابیت اولیه خود را حفظ میکند .
 2. نرده استیل 201stainless-steel 201 ) : این نوع از نرده استیل به دلیل پایینتر بودن درصد کروم مناسب فضا های داخلی و سرپوشیده و به دور از عوامل تخریبی محیطی مانند رطوبت بالا میباشد . نرده استیل 201 در صورت رعایت و نگهداری متاسب ، همانند نرده استیل 304 میتواند کیفیت و زیبایی خود را حفظ نماید.
 3. نرده استیل 316stainless-steel 316 ) : این نوع از نرده استیل مناسب تمام مکانها بوده ولی بدیل قیمت بسیار بالا معمولا در ساختمان ها کاربرد ندارد ، بعضی از موارد استفاده از این نوع از نرده استیل عبارتند از : نرده استیل ایستگاه های BRT و نرده استیل های نصب شده در اسکله و قایق ها


  انواع نرده استیل ( مکان نصب ) :

  • نرده استیل راه پله که در فضای داخلی ساختمان و راه پله نصب و اجراء میگردد و بیشترین سهم را از اجرای نرده استیل دارد .
  • نرده استیل بالکن که المان های خاص خودش را در نصب داشته و معمولا از آلیاژ 304 در نصب نرده استیل استفاده میگردد .


  نرده استیل

  قیمت نرده استیل

  عوامل دخیل در قیمت نرده استیل عبارتند از : مدل نرده استیل و نوع آلیاژ بکار برده شده در نرده استیل که معمولا محاسبه قیمت نرده استیل بر اساس متر طول محاسبه میگردد . قیمت نرده استیل راه پله بر اساس دو متریال نرده استیل 201 و نرده استیل 304 قیمت گذاری می شود . قیمت نرده استیل بالکن نیز بر اساس متر مربع محاسبه میگردد که در هر دو نوع نرده استیل بالکن و نرده استیل راه پله به دلیل تنوع در طرح و مدل ، آلیاژ ، ذخامت ، متعلقات و اتصالات نرده استیل و همچنین متراژ نرده استیل امکان قیمت گذاری بدون کارشناسی اولیه وجود ندارد .


  در سال های اولیه ورود نرده استیل به بازار ایران نرده های استیل به دلیل لوکس و خاص بودن و همچنین استفاده از اتصالات وارداتی بسیار گران و در نتیجه قیمت بسیار بالای نرده استیل استفاده و بکار بردن این نوع از نرده مورد توجه عموم مردم قرار نمیگرفت ، اما به مرور زمان و پایین آمدن قیمت نرده استیل ، تقاضا برای استفاده از نرده استیل توانست گوی سبقت را از سایر انواع نرده برباید و دیگر کارفرمایان به نرده فقط به چشم امنیت و جان پناه بودن نگاه نمیکردند و زیبایی و دکوراتیو بودن این نوع از نرده نیز در اولیت استفاده از نرده استیل قرار میگرفت ، که در نتیجه کیفیت ، ایمنی و زیبایی باعث قرار گرفتن نرده استیل در سبد کالای دکوراتیو ساختمانی گردید .

  هر جقدر مدل نرده استیل نصب شده ساده تر باشد هزینه تمام شده برای کارفرما نیز پایین تر می آید و هر جقدر از اتصالات و مدل های پر هزینه تر مانند نرده استیل شیشه خور و مدل های فانتزی تر استفاده گردد قیمت نرده استیل بالاتر خواهد رفت . یکی از نکات مهمی که باید قبل از خرید و نصب نرده استیل مورد توجه قرار گیرد ممکن است در صورت استفاده از آلیاژ های مرغوبتر قیمت نرده استیل بیشتر گردد ، اما با گذشت زمان در هزینه های نگهداری و یا تعمیرات صرفه جویی نموده اید و دیگر هزینه های مازادی پرداخت نخواهید کرد و در این زمان هزینه اولیه برای کارفرما منصفانه و منطقی میگردد .

  قیمت نرده استیل راه پله

  نحوه قیمت گذاری و محاسبه قیمت نرده استیل به اندازه طول دستک ( دستگیره ) و ارتفاع نرده استیل بستگی دارد. همچنین قیمت نرده استیل راه پله بر اساس نوع استیل ( آلیاژ یا متریال ) مورد استفاده در تولید و ساخت نرده استیل نیز تعیین می گردد که بدیهی میباشد که قیمت نرده استیل 304 نسبت به قیمت نرده استیل 201 گرانتر باشد ( خلوص آلیاژ ( درصد کروم ) نرده استیل 304 بالاتر از نرده استیل 201 میباشد ) و اگر ساخت و تولید.نرده استیل راه پله از لوله استیل باشد قیمت آن ارزانتر و اقتصادی تر از نرده استیل ساخته شده با پروفیل استیل میباشد.

  قیمت نرده استیل بالکن

  معمولا قیمت نرده استیل بالکن بر اساس متر مربع نرده استیل یا متر طول نرده استیل اجرا شده در بالکن محاسبه و قیمت گذاری میگردد . در قیمت گذاری نرده استیل بالکن ، متریال و مدل نرده استیل بالکن دخیل بوده و ارتفاع نرده استیل بالکن بصورت مستقیم باعث گرانتر شدن قیمت نرده استیل بالکن خواهد گردید . معمولا در ساخت و تولید نرده استیل بالکن از آلیاژ 304 بدلیل دوام و استقامت بالا و همچنین ثبات رنگ بالا استفاده میگردد . نرده استیل بالکن دارای مدل های فراوانی میباشد که هر کدام قیمت و هزینه خاص خود را دارند ولی معمولا نرده استیل بالکن بصورت عمودی و در ارتفاع 110 سانتی متر مورد استفاده قرار میگیرد .


  همراه :09358985516-09108538512

  نرده استیل,قیمت نرده استیل,نرده استیل بالکن

  ما در تمامی محصولاتمان اعم از انواع نرده استیل راه پله و نرده استیل بالکن و  همچنین حفاظ استیل بالکن و حفاظ استیل پشت پنجره ،از استیل ضد زنگ و با کیفیت بالا استفاده می‌کنیم و محصولات پیشنهادی ما ویژگی‌های قابل‌توجه مانند طراحی دقیق ، قدرت عالی ، نگهداری آسان، مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی و دوام  بسیار بالا را دارا بوده و علاوه بر این ، ما این محصولات را با نرخ‌ های بسیار معقول ارائه می‌کنیم .
  ما یک شرکت مشتری گرا ، بهترین محصولات  را برای مشتریانمان فراهم می‌کنیم . همه محصولات قبل از ارسال نهایی از لحاظ پارامترهای کیفیت مختلف بررسی می‌شوند . ضمن اینکه تمامی پروژه ها در سریعترین زمان ممکن انجام میگردد  و بدلیل رویکرد مشتری محور ؛ ما دوست داریم که فهرست مشتریان راضی خود را افزایش دهیم  . علاوه بر این ، ما از پیشنهادها و انتقادها جهت بهبود در خدمات دهی حتما استفاده خواهیم کرد
  مدیریت گروه صنعتی استیلکده : ابراهیم زاده

  دسته بندی

  نرده استیل در کرج و تهران


  در هنگام سفارش نرده استیل و حفاظ استیل چه نکاتی مهم هستند ؟


  1- استیل و انواع سازه های استیل مانند نرده استیل و حفاظ استیل کالای ارزان قیمتی نمیباشند پس هنگام سفارش حتما علت بی دلیل ارزانی کالای خود را جویا باشید زیرا اجناس تقلبی بسیار زیاد در بازار استفاده میشوند که عمده دلیل آن عدم توانایی برخی از تازه کاران در جلب نظر مشتریان و کارفرمایان میباشد و مطمئنا همکاران باسابقه و متعهد از چنین اجناسی به هیچ وجه استفاده نخواهند کرد.

  2- ملزومات اولیه ساخت نرده استیل و حفاظ استیل تنها حدود 20 درصد از استحکام و دوام کار را تشکیل میدهند و 80 درصد بقیه به تسلط و مهارت نصاب نرده استیل بستگی دارد پس دقت کنید که فقط تهیه اجناس مناسب کافی نبوده و این نصاب نرده استیل است که زیبایی , دوام و ... را به کار میبخشد و نصاب آماتور و ناشی فقط هزینه بیشتری برای شما گذاشته و بعد از مدتی به علت عدم استحکام کافی مجبور به بازبینی مجدد در تهیه و نصب نرده استیل خواهید بود که یکی از دلایل عدم اعتماد کارفرمایان محترم به نرده استیل استفاده از همین نصابان ناشی در کار بوده که نتیجه ای جز هزینه های به مراتب بالاتر برای شما نخواهد داشت.


  نرده استیل ، قیمت نرده استیل ، نرده استیل راه پله ، نرده استیل بالکن

  در شروع توضیح مختصری در مورد نرده استیل که باید بدانیم : نرده استیل نوعی جان پناه است که تمامی اجزای اصلی آن که شامل اتصالات و لوله ( در سایزهای 16،25،38،51 میل ) از استیل ( استیل نگیر : آلیاژ 201 و 304 ) باشند .


  خصوصیات نرده استیل درجه یک چیست ؟

  1- نصاب حرفه ای باشد یعنی نرده استیل هم زیبایی و هم استحکام مناسب را داشته باشد
  2- نوع لوله خیلی مهم است و به تنهایی قیمت ها را تغییر میدهد مثلا اگه در نرده استیل از لوله های بی کیفیت و بگیر استفاده بشه هم قیمت به زیر 60000 تومن میرسه و هم استحکام لازمه رو ندارن و بعد یه مدت کلا زنگ میزنه و باید دوباره کاری بشن
  3- اقلام مصرفی در نصب نرده استیل خیلی مهمه مثل چسب سنگ و پیچ و پرچ


  نحوه قیمت گذاری نرده استیل چگونه است ؟


  قیمت نرده استیل در استیلکده هم به آلیاژ نرده استیل و هم به مدل نرده استیل بستگی داره ، قیمت هر متر نرده استیل از 75000 تومان تا 600000 تومان در استیلکده متغیر هست و نرده استیل ارزان هم در بازار هست ولی ما به دلیل مشتری مداری نرده استیل ارزان قیمت و بی کیفیت تولید نمیکنیم

  انواع نرده استیل ؟ 

  نرده استیل راه پله که هم در سطوح صاف و هم شیب دار کاربرد دارد ،
  نرده استیل بالکن که فقط سطوح صاف را شامل میشود ،
  نرده استیل سه خط که از 3 لوله افقی 16 و 1 لوله رویه یا دستک سایز 51 استفاده میشود و این مدل محبوبترین مدل هم از لحاظ قیمت محسوب میشود ،
  نرده استیل 4 خط که از 4 لوله افقی 16 و 1 لوله رویه یا دستک سایز 51 استفاده میشود ،
  نرده استیل 6 خط که از 6 لوله افقی 16 و 1 لوله رویه یا دستک سایز 51 استفاده میشود ،
  نرده استیل حصاری که لوله ها همگی عمودی بکار میروند و شامل تمامی سایز لوله ها میشود،
  نرده استیل پرو فیل که قسمتی از نرده استیل و یا کل نرده از قوطی استیل استفده میشود ،
  نرده استیل فانتزی که نرده های شیک و جذابی هستند ،
  نرده استیل سفارشی که طبق سفارش مشتری انجام میگیرد. 


  پالم

  هیچ محصولی در لیست وجود ندارد.

  هزینه نصاب نرده استیل و قیمت نصب نرده استیل | هزینه نصاب نرده استیل بالکن و قیمت نصب نرده استیل بالکن | هزینه نصاب حفاظ استیل پنجره و قیمت نصب حفاظ استیل پنجره | هزینه نصاب حفاظ استیل بالکن و قیمت نصب حفاظ استیل بالکن

  هزینه نصاب نرده استیل و قیمت نصب نرده استیل | هزینه نصاب نرده استیل بالکن و قیمت نصب نرده استیل بالکن


  عوامل تاثیر گذار در قیمت نصب نرده استیل چیست ؟

  مدل نرده استیل

  متراژ نرده استیل

  مکان نصب نرده استیل ( فاصله تا نصاب نرده استیل )

  دستگیر بودن یا نبودن محل نصب نرده استیل

  هزینه حمل و نقل نصاب نرده استیل

  مواد مصرفی جهت نصب نرده استیل

  مهارت نصاب نرده استیل ( تمامی نصاب های نرده استیل استیلکده از مهارت و دانش فنی بالایی برخوردارند  هزینه نصاب حفاظ استیل پنجره و قیمت نصب حفاظ استیل پنجره | هزینه نصاب حفاظ استیل بالکن و قیمت نصب حفاظ استیل بالکن


  عوامل تاثیر گذار در قیمت نصب حفاظ استیل چیست ؟

  مدل حفاظ استیل

  متراژ حفاظ استیل

  مکان نصب حفاظ استیل ( فاصله تا نصاب حفاظ  استیل )

  دستگیر بودن یا نبودن محل نصب حفاظ استیل

  هزینه حمل و نقل نصاب حفاظ استیل

  مواد مصرفی جهت نصب حفاظ استیل

  مهارت نصاب حفاظ استیل ( تمامی نصاب های حفاظ استیل استیلکده از مهارت و دانش فنی بالایی برخوردارند


  نرده استیل,قیمت نرده استیل,نرده استیل راه پله,نرده استیل فانتزی,نرده استیل حصاری,نرده استیل پروفیل,201,304

  نرده استیل در شاهین ویلا،قیمت نرده استیل در شاهین ویلا کرج

  نرده استیل در شاهین ویلا،قیمت نرده استیل در شاهین ویلا کرج

  نرده استیل در شاهین ویلا،قیمت نرده استیل در شاهین ویلا کرجپروژه انجام شده نرده استیل در شاهین ویلا کرج در خیابان هشتم شا..

  0 تومان

  نرده استیل در مهرشهر ، قیمت نرده استیل در مهرشهر کرج

  نرده استیل در مهرشهر ، قیمت نرده استیل در مهرشهر کرج

  نرده استیل در مهرشهر ، قیمت نرده استیل در مهرشهر کرجپروژه انجام شده نرده استیل در مهرشهر کرج در بلوار ارم..

  0 تومان

  نرده استیل در گوهردشت ، قیمت نرده استیل در گوهردشت کرج

  نرده استیل در گوهردشت ، قیمت نرده استیل در گوهردشت کرج

  نرده استیل در گوهردشت ، قیمت نرده استیل در گوهردشت کرجپروژه انجام شده نرده استیل در گوهردشت کرج که در خیابان داریوش گوهردشتجز..

  0 تومان

  نرده استیل بالکن سفارشی

  نرده استیل بالکن سفارشی

  نرده استیل , نرده استیل بالکن , نرده استیل استیلکده , نرده استیل بالکن سفارشی ,  قیمت نرده استیل بالکنقیمت این نوع از نرده استیل بالکن فقط حضوری ..

  0 تومان

  حفاظ استیل پنجره

  حفاظ استیل پنجره

  حفاظ استیل پنجره , قیمت حفاظ استیل پنجره , حفاظ استیل , حفاظ پنجره , حفاظحفاظ استیل پنجره آلیاژ 201 قیمتر هر متر 30000 تومانحفاظ استیل پنجره آلیاژ 304..

  30,000 تومان

  نرده استیل حصاری پروفیل

  نرده استیل حصاری پروفیل

  نرده استیل , نرده استیل استیلکده , نرده استیل پروفیل , نرده استیل حصاری , نرده استیل راه پله , قیمت نرده استیل..

  0 تومان

  نرده استیل بالکن

  نرده استیل بالکن

  نرده استیل بالکن , نرده استیل استیلکده , نرده استیل , نرده استیل حصاری ,  قیمت نرده استیل بالکن..

  0 تومان

  نرده استیل شیشه ای

  نرده استیل شیشه ای

  نرده استیل شیشه ای , نرده استیل شیشه خور , نرده استیل استیلکده ,نرده استیل , قیمت نرده استیل شیشه خور , قیمت نرده استیل..

  0 تومان

  کلمات کلیدی

  کنترل ولو آی توپی پوزیشنر آی پی پوزیشنر رگلاتور رگولاتور اکچیتور اکچویتور پنوماتیکی عملگر بادی اکچیتور الکتریکی عملگر برقی اکچیتور هیدرولیکی ترانسمیتر  شیر توپی باترفلای ولو شیر کروی گلاب ولو شیر کشویی شیر دروازه ای شیر ایمنی شیر اطمینان سیفتی ولو سفتی ولو شیر خودکار شیر یکطرفه شیر سماوری عملگر بال ولو گیت ولو گلوب ولو چک ولو پلاگ ولو شیر گیوتینی شیر پروانه ای پرشر ترانسمیتر پوزیشنر فلومتر دبی سنج جریان سنج فلومتر اورفیس پلیت اریفیس متر فلومتر توربینی فلومتر مگنتیک فلومتر مغناطیسی فلومتر الکترومغناطیسی جریان سنج الکترو مغناطیسی  فلومتر ورتکس فلومتر vortex فلومتر گردابی دبی سنج گردابی جریان سنج گردابی فلومتر کوریولیس ترانسمیتر فشار تمپرچر ترانسمیتر ترانسمیتر دما تمپرشر ترانسمیتر فلو سوئیچ پرشر سوئیچ لول سوئیچ لول سوئیچ دیاپازونی لول سوئیچ لرزشی سوئیچ سطح لول سوئیچ نوری لول سوییچ دیافراگم لول سوئیچ مغناطیسی پرشر سوئیچ دیجیتال لول سوئیچ اندرس هاوزر پرشر سوئیچ اندرس هاوزر  پرشر سوئیچ هانیول پرشر سوئیچ دانفوس نرده استیل نرده استیل بالکن حفاظ استیل بالکن حفاظ استیل پنجره نرده استیل راه پله حفاظ استیل حفاظ استیل پشت پنجره آی توپی پوزیشنر فیشر پوزیشنر فیشر آی توپی فیشر آی پی فیشر آی توپی پوزیشنر ماسونیلان آی پی پوزیشنر ماسونیلان آی توپی ماسونیلان پوزیشنر ماسونیلان آی توپی پوزیشنر زیمنس آی توپی زیمنس پوزیشنر زیمنس پوزیشنر پنوماتیک پوزیشنر پنوماتیکی آی توپی پوزیشنر پنوماتیک آی توپی پنوماتیک شیر کنترلی کنترل ولو فیشر شیر کنترلی فیشر کنترل ولو سامسون شیر کنترلی سامسون کنترل ولو ماسونیلان شیر کنترلی ماسونیلان فلنج اریفیس فلنج فلنج عایق فلنج لب جوینت فلنج گلودار فلنج ساکت فلنج لبه دار فلنج راکتی فلنج تبدیلی ساخت فلنج فلنج استیل فلنج رزوه ای فلنج کور فلنج اسلیپون گسکت واشر آب بندی واشر آببندی نرده استیل نرده استیل بالکن حفاظ استیل بالکن حفاظ استیل پنجره نرده استیل راه پله حفاظ استیل حفاظ استیل پشت پنجره 

  کلمات کلیدی

  کنترل ولو آی توپی پوزیشنر آی پی پوزیشنر  اکچیتور اکچویتور پنوماتیکی عملگر بادی اکچیتور الکتریکی عملگر برقی اکچیتور هیدرولیکی ترانسمیتر شیر توپی باترفلای ولو شیر کروی گلاب ولو شیر کشویی شیر دروازه ای شیر ایمنی شیر اطمینان سیفتی ولو سفتی ولو شیر خودکار شیر یکطرفه شیر سماوری عملگر بال ولو گیت ولو گلوب ولو چک ولو پلاگ ولو  شیر پروانه ای پرشر ترانسمیتر پوزیشنر  ترانسمیتر فشار تمپرچر ترانسمیتر ترانسمیتر دما تمپرشر ترانسمیتر  نرده استیل نرده استیل بالکن حفاظ استیل بالکن حفاظ استیل پنجره نرده استیل راه پله حفاظ استیل حفاظ استیل پشت پنجره آی توپی پوزیشنر فیشر پوزیشنر فیشر  پوزیشنر پنوماتیک پوزیشنر پنوماتیکی آی توپی پوزیشنر پنوماتیک آی توپی پنوماتیک شیر کنترلی کنترل ولو فیشر شیر کنترلی فیشر کنترل ولو سامسون شیر کنترلی سامسون کنترل ولو ماسونیلان  نرده استیل نرده استیل بالکن حفاظ استیل بالکن حفاظ استیل پنجره نرده استیل راه پله حفاظ استیل حفاظ استیل پشت پنجره

  کنترل ولو شیر کنترلی کنترل ولو فیشر شیر کنترلی فیشر کنترل ولو سامسون شیر کنترلی سامسون کنترل ولو ماسونیلان شیر کنترلی ماسونیلان  آی توپی پوزیشنر آی پی پوزیشنر  پوزیشنر  آی توپی پوزیشنر فیشر پوزیشنر فیشر آی توپی پوزیشنر ماسونیلان  پوزیشنر ماسونیلان آی توپی پوزیشنر زیمنس  پوزیشنر زیمنس پوزیشنر پنوماتیک پوزیشنر پنوماتیکی آی توپی پوزیشنر پنوماتیک  رگلاتور  رگولاتور اکچیتور عملگر  اکچویتور پنوماتیکی عملگر بادی اکچیتور الکتریکی  ترانسمیتر ترانسمیتر فشار تمپرچر ترانسمیتر ترانسمیتر دما تمپرشر ترانسمیتر  پرشر ترانسمیتر شیر توپی باترفلای ولو شیر کروی گلاب ولو شیر کشویی شیر دروازه ای شیر ایمنی شیر اطمینان سیفتی ولو سفتی ولو شیر خودکار شیر یکطرفه شیر سماوری بال ولو گیت ولو گلوب ولو چک ولو پلاگ ولو شیر گیوتینی شیر پروانه ای  فلومتر دبی سنج جریان سنج فلومتر اورفیس پلیت اریفیس متر فلومتر توربینی فلومتر مگنتیک فلومتر مغناطیسی فلومتر الکترومغناطیسی جریان سنج الکترو مغناطیسی فلومتر ورتکس  فلومتر گردابی  فلومتر کوریولیس  فلنج  فلنج لب جوینت فلنج گلودار فلنج ساکت فلنج لبه دار فلنج راکتی فلنج تبدیلی ساخت فلنج فلنج استیل فلنج رزوه ای فلنج کور فلنج اسلیپون گسکت واشر آب بندی واشر آببندی

  کنترل ولو شیر کنترلی کنترل ولو فیشر شیر کنترلی فیشر کنترل ولو سامسون شیر کنترلی سامسون کنترل ولو ماسونیلان شیر کنترلی ماسونیلان آی توپی پوزیشنر آی پی پوزیشنر پوزیشنر آی توپی پوزیشنر فیشر پوزیشنر فیشر  پوزیشنر پنوماتیک آی توپی پوزیشنر پنوماتیک رگلاتور رگولاتور اکچیتور عملگر اکچویتور پنوماتیک  ترانسمیتر ترانسمیتر فشار تمپرچر ترانسمیتر ترانسمیتر دما  پرشر ترانسمیتر شیر توپی باترفلای ولو شیر کروی گلاب ولو شیر کشویی شیر دروازه ای شیر ایمنی شیر اطمینان سیفتی ولو سفتی ولو شیر خودکار شیر یکطرفه شیر سماوری بال ولو گیت ولو گلوب ولو چک ولو پلاگ ولو  شیر پروانه ای فلومتر دبی سنج جریان سنج فلومتر اورفیس پلیت اریفیس متر فلومتر توربینی فلومتر مگنتیک فلومتر مغناطیسی   فلومتر ورتکس فلومتر گردابی فلومتر کوریولیس فلنج فلنج لب جوینت فلنج گلودار فلنج ساکت فلنج لبه دار فلنج راکتی فلنج تبدیلی ساخت فلنج  فلنج کور فلنج اسلیپون

  نحوه تشخیص نرده استیل اصلی با قلابی چگونه است ؟

   تفاوت نرده استیل با نرده آبکاری شده ؟