درباره ی ما

به نام یزدان پاک

 

گروه صنعتی استیلکده این افتخار را دارد که مبنای خدمات و محصولات خود را صداقت قرار داده و کالا و خدمات خود را با بهترین قیمت و کیفیت به مشتریان گرامی ارائه میدهد و جهت سود دهی بیشتر از اجناس تقلبی نظیر لوله آبدیده و اتصالات حلبی و میل ترانس جوشی و... استفاده نکرده و استیل واقعی را طبق سفارش شما ارائه خواهد نمود.

ما در حیطه تخصص خود از تمامی امکانات جهت رضایت مندی مشتریان استفاده کرده و به یاری پروردگار تا کنون هیچگونه نارضایتی از سمت مشتریان عزیز نداشته ایم و طبق فرموده مشتریان پروژه های ما (اعم از ساختمانی ،صنعتی و...)نیازی به ضمانت ندارد.

پروژه های ما نیازی به تبلیغات نداشته و سلامت کاری ما ضامن تداوم این رابطه های کاری میباشد.لذا همانگونه که بسیاری از شرکت های ساختمانی ،عمرانی با ما ارتباط داشته اند و خواستار تداوم این رایطه کاری هستند از شما هم دعوت به همکاری به عمل می آوریم.
این گروه با بیش از 10 سال سابقه کار ، این افتخار را داشته که خدمات خود را در سراسر میهن عزیزمان و حتی خارج از مرز های کشورمان  ارائه نموده  و با کادر مجرب و حرفه ای خود توانسته معنای مشتری مداری را به بهترین نحو ممکن به نمایش بگذارد.
از جمله خدمات گروه صنعتی

استیلکده عبارت است ازطراحی ،تولید،نصب و اجراء:

1-انواع نرده استیل

2-انواع حفاظ استیل

3-حفاظ استیل

4-انواع پله های استیل

5-انواع پلکان استخری استیل

 

امید است با یاری خداوند بزرگ بتوانیم بیش از پیش شایسته ترین خدمات را با بهترین کیفیت ممکن ارائه نماییم.

بهترین ها حق شماست

مدیریت گروه تولیدی و صنعتی استیلکده

 

ابراهیم زاده